O nas

O nas

Karpiówka

Karpiówka to niezwykłe miejsce na mapie Roztocza, wyróżniające się niepowtarzalną, magiczną atmosferą i wyśmienitymi, wielokrotnie nagradzanymi potrawami. W Restauracji serwowane są ryby pochodzące z własnej hodowli: Gospodarstwa Rybackiego „Bełżec”, dlatego możemy zagwarantować ich świeżość i najwyższą jakość.

To miejsce, które musisz odwiedzić…
Zapraszamy!

W 2021 roku nasza firma uzyskała subwencję z TARCZY 2,0 w wysokości 144 000,00 z POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU

klimatyczne

wnętrzne

W klimatycznym, regionalnym wnętrzu Karczmy panuje wyjątkowy nastrój. Podkreśla go przepływająca przez środek lokalu podświetlana, ujarzmiona przez nas rzeka, w której można podziwiać karpie koi, sumy, jesiotry i karasie złote. To idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację, spotkanie w gronie przyjaciół czy lunch biznesowy. Karpiówka ma dwa poziomy, pierwszy to sala restauracyjna drugi sala bankietowa mogąca pomieścić do 50 gości imprez okolicznościowych.

letni

ogródek

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do naszego letniego ogródka położonego tuż nad stawami. Cisza i spokój panujące w tym urokliwym zakątku zapewniają głęboki relaks i oderwanie się od codzienności. Widok na skaczące ponad taflę wody ryby, na długo pozostaje w pamięci naszych Gości, którzy niejednokrotnie są świadkami odłowu ryby, która za chwilę trafi na ich stół.

dla

najmłodszych

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy specjalny zestaw obiadowy, aby każdy malec ze smakiem zjadł u nas zdrową rybkę. Ponadto na dzieci czeka kącik zabaw oraz plac zabaw w naszym ogródku. Wielkie zainteresowanie wśród najmłodszych wzbudza możliwość obserwowania kolorowych ryb pływających wewnątrz karczmy w podświetlanej wodzie, a także łowienie ryb z naszym zaprzyjaźnionym wędkarzem.

wygodny

parking

Dla naszych Gości udostępniamy duży i wygodny parking usytuowany przy Karczmie. Jesteśmy partnerem programu „Miejsce przyjazne rowerzystom” dlatego szczególnie miło witamy wszystkich rowerzystów przemierzających roztoczańskie szlaki.